Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Результати 3-ого туру Другій футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 07 12 2017 | переглядів: 286

3 грудня у СК "Політехнік" відюули 6 з 8 матчів 3-го туру Тернопільської другої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашого уваги результати матчів:

Група "А"

"Зоря"  (Соборне) – "Арт-Рама" (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

 

"Інтеграл" (Тернопіль) – ФК "Заруддя" – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

 

"Підручники і посібники" (Тернопіль) – ФК "Дворіччя" – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шум’як-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2. 

 

"Стрипа" (Купчинці) – "Стандарт" (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Гудик – Тарас Свінціцький-2.

 

Групра "Б"

"Гірник" (Новосілка) – "Легіон" (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

 

"Молокія" (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Колачик-2 – Віталій Островський.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група "А"

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Арт-Рама"

3

3

0

0

25:7

9

2

"Стрипа"

3

2

1

0

15:11

7

3

ФК "Заруддя"

3

2

0

1

13:8

6

4

"Зоря"

3

2

0

1

12:13

6

5

"Підручники і посібники"

3

1

1

1

13:11

4

6

ФК "Дворіччя"

2

0

1

1

7:12

1

7

"Інтеграл"

3

0

1

2

6:18

1

8

"Стандарт"

2

0

0

2

5:9

0

9

ФК "Стегниківці"

2

0

0

2

8:15

0

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група "Б"

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Тернопільська міська рада

3

2

0

1

13:5

6

2

"Молокія"

3

2

0

1

8:7

6

3

"Сокіл"

2

1

1

0

7:3

4

4

"Легіон"

3

1

1

1

9:8

4

5

ФК "Конюхи"

1

1

0

0

4:2

3

6

"Гірник"

3

0

2

1

5:10

2

7

"Олімп"

1

0

1

0

3:3

1

8

"Лісма"

2

0

1

1

4:9

1

9

"Ternopil City"

2

0

0

2

4:10

0

 

Кращі бомбардири

  1. Юрій Сорочан ("Стрипа") – 10
  2. Дмитро Труш ("Арт-Рама") – 9
  3. Михайло Красюк ("Підручники і посібники") – 6
  4. Богдан Світовий ("Арт-Рама") – 5
  5. Артур Панасюк (ТМР) – 5
  6. Олег Мшанецький ("Арт-Рама") – 4
  7. Петро Верстюк (ФК "Стегниківці") – 4
  8. Тарас Пінчак ("Зоря") – 4
  9. Тарас Свінціцький ("Стардарт") – 4
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: