Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Розклад матчів Тернопільської футзальної ліги на 1-3 грудня

категорія: Футзал | дата: 01 12 2017 | переглядів: 563

1-3 грудня у Тернопільській футзальній лізі відбудуться матчі у Вищій, Першій, Другій та Третій лізі.

РОЗКЛАД МАТЧІВ:

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"

1 грудня (п’ятниця). СК "Медуніверситету" (м. Тернопіль, вул. Коцюбинського, 2):

18-00 "Авакс Проф" – Меліоратор

18-50 "Сирна Хата+" – "Тернопільводоканал"

19-40 "Гермес 7" – "Олімпік-Пролісок"

20-30 "Кореспондент" – "Вікнарьов"

 

ДРУГА ЛІГА.

2 грудня (субота). СК "Політехнік":

9-00 ФК "Інтеграл" (Тернопіль) – "АРТ-РАМА" (Тернопіль)

9-50 ФК "Стегниківці" - "Зоря" (Соборне)

10-40 ФК "Заруддя" - "Підручники і посібники" (Тернопіль)

11-30 ФК "Дворіччя" - ФК "Стрипа" (Купчинці)

12-20 Тернопільська міська рада – "Гірник" (Новосілка)

13-10 FC "TERNOPIL CITY" - "Молокія" (Тернопіль)

14-00 "Легіон" (Тернопіль) – "Лісма" (Шляхтинці)

14-50 "Сокіл" (Байківці) – Олімп (Острівець)

 

3 грудня (неділя). СК "Політехнік":

16-30 "Зоря"  (Соборне) - "Арт-рама" (Тернопіль)

17-20 ФК "Інтеграл" (Тернопіль) - ФК "Заруддя"

18-10 "Підручники і посібники" (Тернопіль)- ФК "Дворіччя"

19-00 ФК "Стрипа" (Купчинці) - ФК "Стандарт" (Вишгородок)

19-50 "Гірник" (Новосілка) – Легіон (Тернопіль)

20-40 "Молокія" (Тернопіль) - Тернопільська міська рада

 

ПЕРША ЛІГА.

2 грудня (субота). СК "Політехнік":

15-40 "Укроп" (Тернопіль) – ФК "Козова"

16-30 "TDK" (Тернопіль) – "Панорама" (Присівці)

 

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"

2 грудня (субота). СК "Політехнік":

17-20 "Саюз" (Тернопіль) - КЗ ДЮСШ (Тернопіль)

3 грудня (неділя). СК "Політехнік":

9-00 "Мрія Агрохолдинг" (Тернопіль) – "Себн" (Байківці)

9-50 ФК "Агро-Дружба" (Долина) - ФК "Сателіт 2015" (Тернопіль)

10-40 "Легіон" (Драганівка) - ФК "Тема-Опілля" (Тернопіль)

 

ВИЩА ЛІГА.

3 грудня (неділя). СК "Політехнік":

11-30 БФ "Майбутнє сиріт" (Тернопіль) - "Арсенал" (Тернопіль)

12-30 "ДСО" (Тернопільський р-н.) - "Західхлібзбут" (Тернопіль)

13-30 "Будівельний затишок" (Дружба-Микулинці)  - "Алюр" (Тернопіль)

14-30 "Вікторія" (Бірки) - "Агрон-Великогаївська ОТГ"

15-30 "Ланівці-ОТГ" - "Віго-Острів"

Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: