ФК Тернопіль-Педуніверситет поступився у футзальній лізі
категорія: Футзал | дата: 21 12 2016
![ФК Тернопіль-Педуніверситет поступився у футзальній лізі](http://sports.te.ua/upload/news/cdaec66830db011f6da53e6aff2ddd46585909c7c908a.jpg)
18 грудня в п’ятому турі вищої футзальної ліги Тернопільщини ФК Тернопіль-Педуніверситет поступився команді Вікінг — 3:5.
Головна причина поразки, як відзначили тренери студентської команди, коротка лава запасних (кілька гравців не могли взяти участі в грі по хворобі) та низька реалізація гольових моментів.
Після п’яти турів, один з яких студентська команда за календарем пропустила, в ФК Тернопіль-Педуніверситет шість набраних очок. У шостому турі студенти поміряються силами з командою Ерідон. Поєдинок заплановано на 25 грудня.