ФК Тернопіль-Педуніверситет став чемпіоном Тернопільщини серед вузів

категорія: Футзал | дата: 01 04 2016

Протягом трьох днів, з 28 по 30 березня, у спорткомплексі Тернопільського медичного університету проходила першість Тернопільської області з міні-футболу серед вузів. ФК Тернопіль-Педуніверситет вигравши всі поєдинки виборов перше місце.

На груповій стадії змагань ФК Тернопіль-Педуніверситет (тренер Андрій Івегеш) перемігши другу команду Тернопільського економічного університету та дві команди медичного університету, отримав змогу в матчі з переможцем іншої групи посперечатися за звання кращої студентської команди області.

У фіналі ФК Тернопіль-Педуніверситет зустрівся з другою командою педагогічного університету (тренер Михайло Оліяр). У запеклій боротьбі перемогу святкували підопічні Андрія Івегеша — 5:4. Голи у переможців забили — Ігор Гатала-3, Станіслав Скибіцький та Юрій Заставецький.