Тернопільські футболісти стали срібними призерами Міжнародного турніру у Польщі (ФОТО)

категорія: Футзал | дата: 12 03 2016

27-28 лютого у м. Плонськ (Польща) пройшов Міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів + 35 років.

Україну представляла ветеранська команда з Тернополя. Всього у турнірі взяли участь 16 команд з України, Польщі, Франції, Хорватії, Литви.

За підсумками турніру команда Тернополя посіла друге місце. Впевнено пройшовши усі стадії турніру, українці у фіналі зустрілися з господарями змагань — командою Плонська. У підсумку поляки виграли завдяки єдиному голу — 1:0. Третє місце посіла ще одна польська команда Elektronia.

Склад збірної Україна-Тернопіль: Назарук Віктор, Салик Микола, Коломієць Віталій, Палихата Олег, Федорків Михайло, Горенчук Олег, Стахів Олександр. Тренер команди — Віктор Вересюк.

Тернопільська команда виступала у Польщі під патронатом Тернопільської міської ради. Спонсором команди виступила компанія "Агропродсервіс".