Тернопільська Вища футзальна ліга: результати 8-го туру

категорія: Футзал | дата: 04 01 2016

3 січня у спорткомплексі "Політехнік" відбувся 8-ий тур у чемпіонаті Тернопільської Вищої футзальної ліги. Після цього туру Вища ліга отримала одноосібного лідера.

Єдиною командою, що не втратила жодного очка у чемпіонаті тепер є Металіст. У першому матчі 2016-го року металісти доволі впевнено здолали Вікінг. У першому таймі вікінгам ще вдавалося стримувати атаки лідера (1:1), але по перерві Металіст традиційно додав і чергові три очки поклав до свого здобутку.

Вікінг – Металіст 2:4

Голи: Рибак Назар, Грабчак Петро — Пліс Тарас (2), Мельник Роман, Грабчак Петро (аг);

Центральний матч 8-го туру завершився несподіванкою. Переможну ходу Креатор-Буд лише у цьому турі зупинила теребовлянська Нива. Цікаво, що один з голів у грі провів кіпер теребовлянської команди Дмитро Андрієшин. Незважаючи на поразку у першому таймі (2:3), теребовлянська команда спромоглася на сенсацію і піднялася на третю сходинку.

Нива Теребовля — Креатор–Буд 7:5

Голи: Андрієшин Дмитро, Ковалик Віктор (2), Лівіцький Олег, Луцик Руслан, Куріцький Сергій (2) – Ціх Ростислав, Козелко Ігор (2), Костів Михайло (2);

Після кількох поспіль невдач зуміла реабілітуватися команда ДСО. Суперник для цього був підходящий — остання команда турнірної таблиці Цибулька. Поки що новачкам цього сезону ніяк не вдається перемогти — шоста поразка поспіль.

ДСО – Цибулька 6:3

Голи: Якубовський Юрій, Богач Андрій, Долинний Андрій, Стецюк Назар, Андрієшин Роман, Скобляк Петро (аг) – Алексевич Ярослав, Захарчук Андрій (2);

Другої поразки поспіль зазнає Віго. Цього разу поразки їм завдав Зборів, якому вдалося покращити своє турнірне становище, після минуло тижневої поразки від Родини.

Віго – Зборів 2:4

Голи: Стриєшин Дмитро (2) — Бардокін Роман, Забитівський Михайло, Комар Сергій, Сухецький Андрій;

Нарешті "прорвало" Рому. Після кількох поспіль невдалих результатів футзалісти Роми нарешті здобули свою другу перемогу у сезоні. Після нічийного першого тайму (1:1), гравці Роми дотисли свого суперника після перерви. Микулинці всьоме програли у цьому сезоні.

ФК Микулинці – Рома 2:6

Голи: Жила Дмитро (2) – Богородіченко Сергій, Кучерас Віктор, Винник Степан (2),Паламар Олександр, Сирник Віктор (аг);

Третя команда чемпіонату Арс-Кераміка у 8-му турі доволі неочікувано віддала перемогу Родині. Гравці Родини здобули неабияку впевненість у попередньому турі, перемігши вперше у сезоні. Цього разу їм вдалося продовжити свою переможну ходу.

Родина - Арс-Кераміка 7:4

Голи: Бадло Роман, Бадло Петро, Бадло Андрій, Танчик Мирон, Кілик Іван (3) – Бабин Роман, Заставецький Юрій (3).