"Нива" завершує рік домашньою нічиєю

категорія: Футбол | дата: 16 11 2015

У 17-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" зіграв у нічию 1:1 з "Черкаським Дніпром". Наприкінці гри тернополяни не реалізували пенальті.

Матч проти черкаської команди став для "Ниви" останнім домашнім у цьому році, тож команда прагнула виступити перед своїми уболівальниками якнайкраще. Два останні матчі у чемпіонаті довели, що наша команда не заслуговує того місця, яке на даному етапі займає у Першій лізі. Переможний склад Петро Бадло міняти не став.

Черкаська команда хоча і на виїзді виступає не надто вдало, але матч у Тернополі розпочався саме з атак гостей. Уже на першій хвилині капітану "Ниви" Віктору Яневичу довелося головою виносити м’яч після навісної подачі. За дві хвилини оборона "Ниви" знову нейтралізувала навіс лідера "Черкаського Дніпра" Дениса Скепського. А ще за кілька миттєвостей, після провалу на правому фланзі, суперник виконував небезпечний простріл. На щастя, ніхто на передачу не відгукнувся.

А от перший ж момент "Ниви" у цьому матчі повинен був закінчитись взяттям воріт. Після подачі Озарківа з лівого флангу номінальний нападник нашої команди Іван Мучак вдало обробив м’яч і завдав потужного удару по воротах. Однак фортуна була прихильною до гостей — м’яч влучив у поперечину! Наступний момент тернополяни створили у середині першого тайму. Жицький подав, а на ударній позиції опинився Волошинович. Проте кращий бомбардир "Ниви" у чемпіонаті не зумів пробити у дотик. Натомість його удар з гострого кута уже жодної небезпеки воротам суперників не ніс.

Натиск на ворота черкаського клубу таки приніс вигоду футболістам "Ниви" на 30-ій хвилині. Блискучий удар вдався Андрію Кухаруку, який вразив дальню "дев'ятку" воріт Ореста Будюка і відкрив рахунок у матчі, забивши вперше у цьому чемпіонаті.

Ледь не одразу Кухарук міг асистувати Мучаку, але форварду "Ниви" дещиці не вистачило, аби дістати м’яча головою. Той таки Кухарук через кілька хвилин знову відзначився хорошим прострілом у штрафний черкащан. Волошинович та Мучак, які набігали на передачу, до м’яча не дісталися...

Не дотерпіли — саме так можна охарактеризувати кінцівку першого тайму. Уже на 45-ій хвилині, здавалось, рядова подача гостей у штрафний майданчик "Ниви" завершилась голом. Високий та потужний форвард Олександр Батальський головою пробив точно після навісної подачі з лівого флангу — м’яч у роздягальню.

У другому таймі наші опоненти намагались більше контролювати м’яч. Гості подали ряд кутових, але наявність у складі "Черкаського Дніпра" високих гравців не надто допомагала. Кілька разів суперник робив ряд навісних передач на Батальського, але теж безрезультатно. "Нива" хоча і не володіла цілковитою перевагою, але моменти створювала регулярно. Так з ударом Бочкура головою голкіпер черкащан впорався з величезними труднощами. Не пощастило Волошиновичу, який у середині тайму мав реальну нагоду забити, але безпосередньо перед тим, як нанести удар Ростик підслизнувся.

За 5 хвилин до кінця основного часу свій стовідсотковий момент змарнували черкащани. Руслан Качур, який вийшов на заміну, завдавав прицільного удару з лінії штрафного майданчика. Героєм цього епізоду став кіпер "Ниви" Єгор Попович, який не дав м’ячу залетіти у сітку. А за лічені хвилини увесь стадіон був на ногах — "Нива" заробила право пробивати пенальті! Арбітр Михайло Митровський чітко вказав на "точку" після того, як капітан "Черкаського Дніпра" Олег Тарасенко у власному штрафному майданчику зіграв рукою. Виконувати одинадцятиметровий підійшов центральний оборонець "Ниви" Олександр Портянко, який уже відзначався ударом з пенальті у минулому турі. Цього разу фортуна відвернулася від Сашка, який пробив повз стійку.

Таким чином, "Нива" втратила перемогу, але продовжила свою безпрограшну серію, яка тепер становить три матчі поспіль.