Котів — володар Суперкубка Бережанського району

категорія: Футбол | дата: 10 11 2015

В першу неділю листопада на міському стадіоні Бережанська районна федерація футболу та Бережанський районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" провели Суперкубок району з футболу, в якому взяли участь чемпіон району команда ФК Котів  та володар Кубка району команда ФК Божиків.

Справжня чоловіча боротьба точилася на полі перших 20 хвилин. А в подальшому клас і майстерність футболістів з Котова взяли гору над бажанням і самовіддачею божиківських футболістів. Проте, в першому таймі м’яч лише одного разу побував у сітці ФК Божиків. Але у другому таймі все стало на свої місця. Гравці ФК Котів, бажаючи помститись за поразку в кубковому матчі, накочували атаку за атакою на ворота ФК Божиків. І, попри безліч невикористаних моментів, ще тричі вразили ворота суперників. Підсумкових рахунок 4:0 на користь ФК Котів (відзначились Тарас Семенець і тричі Віталій Колодка).

Команда-фіналіст Суперкубка отримала грамоту, ФК Котів як володар Суперкубка — грамоту та Кубок, кращі гравці в складі обох команд — Олег Іванчишин та Віталій Колодка — отримали цінні призи від голови Бережанської районної федерації футболу Нестора Колодки.