Тернопільська Нива розгромила Гірник-Спорт у Комсомольську

категорія: Футбол | дата: 09 11 2015

У матчі 16-го туру Першої ліги між Гірником-Спорт і Нивою Тернопіль гості святкували впевнену вікторію 1:3!

Перша виїзна перемога Ниви у сезоні відбулася на виїзді. Впродовж усього першого тайму тернополяни володіли ініціативою і лише на старті другої частини матчу суперники Ниви почали йти вперед активніше. Це й призвело до забитого голу у ворота тернополян в середині другого тайму. Після подачі з кутового гравець Гірника-Спорт головою вразив ворота гостей.

Однак на цьому удача покинула команду з Комсомольська. У період за 4 хвилини Нива двічі забила у відповідь. Спершу відзначився Олександр Портянко з пенальті, а згодом вдало на добиванні зіграв Ростислав Волошинович. Добив господарів ще один точний удар з пенальті уже на доданих арбітром хвилинах. Третім голом відзначився Іван Мучак.

Нива нарешті перериває свою безвиграшну серію та вже два матчі поспіль у чемпіонаті Першої ліги не програє. У передостанній грі цього року Нива вдома 15 листопада прийматиме Черкаський Дніпро. Початок зустрічі на тернопільському міському стадіоні 14:00.