Нива відібрала очки у одного з лідерів Першої ліги!

категорія: Футбол | дата: 02 11 2015

1 листопада у Києві тернопільська Нива у рамках 15-го туру Першої ліги зустрічалася із столичною Оболонню-Бровар.

Попри статус аутсайдера, тернополяни мали усі шанси вивезти з Києва перемогу, але задовольнилися бойовою нічиєю 2:2. Уже на перших хвилинах ворота пивоварів вразив Ростислав Волошинович. Він перехопив м'яч у центрі поля, обіграв двох футболістів і метрів із 30-ти пробив під поперечину!

Однак ще до перерви господарі зуміли відігратися. Два рази поспіль штрафні удари реалізував Артем Фаворов, оформивши дубль. З таким перебігом подій ніяк не міг змиритися Ростислав Волошинович, який на останніх хвилинах гри теж зробив дубль та приніс довгоочікувані очки своїй команді.

Нива, нагадаємо, у цьому сезоні пасе задніх у Першій лізі. Одне очко у Києві стало першим, що команда здобула на виїзді.