Про нас
увійти

У Тернопіль приїдуть учасники Ліги Чемпіонів та володарі кубків UEFA

категорія: Футбол | дата: 08 05 2012
У Тернопіль приїдуть учасники Ліги Чемпіонів та володарі кубків UEFA

15-17 травня у Тернополі пройде міжнародний турнір з футболу серед дітей вулиці "Футбольна зірка майбутнього".  Участь у турнірі візьмуть дитячі команди з України (Тернопіль, Львів, Київ, Донецьк, Одеса, Кременчук) та Польщі (Тарнув).

Разом із дітьми у командах гратимуть зірки світового футболу, учасники Ліги Чемпіонів та володарі кубків UEFA Андрій Баль, Олександр Заваров,  Володимир Безсонов, Володимир Мунтян. Організатори турніру — "Діти - фундація зірок світового футболу".

— Я готувався спеціально. І підтримую свою спортивну форму, щоб  зіграти з кимось з тих дітей, які б надовго це запамятали і щоб вони вірили в те, що для кожної людини, нема нічого такого, що б вона не могла добитись у своєму житті, — каже Андрій Михайлович Баль.

На важливості проведення такого спортивного заходу і залучення дітей вулиці до занять спортом наголосили партнери фундації з UNICEF  (Дитячого фонду ООН). Представник UNICEF в Україні Юкіе Мокуо:

— Ми віримо, що футбол дає шанс на краще життя для дітей які знаходяться у кризовій ситуації або у небезпеці опинитися на вулиці. Футбол є однією із найпопулярніших ігор світу Це важлива складова виховання та реабілітації дітей. Ми хочемо, щоб діти трималися подалі від вулиці і були захищені від ризикованої поведінки шляхом залучення їх до футболу. ЮНІСЕФ вітає подібні спортивні ініціативи для дітей. Ми закликаємо громадськість і бізнес об'єднатися заради українських дітей.

"Футбольна зірка майбутнього" — це міжнародний турнір з футболу серед дітей, які не професійно займаються та підготовлені на базі громадських організацій та університетів при участі волонтерів і зірок футболу та при допомозі благодійних фондів європейських футбольних клубів — учасників Ліги чемпіонів UEFA.

Патрнерами проекту є: UEFA (Союз європейських футбольних асоціацій), UNICEF  (Дитячий фонд ООН), Національний Олімпійський Комітет України, Товариство Червоного хреста України, Тернопільський національний економічний університет.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook