Чемпіонат області з футболу стартував зі скандалу

категорія: Футбол | дата: 05 05 2012

Перший тур чемпіонату області у більшості населених пунктів, де відбулися стартові матчі, пройшов у святковій атмосфері. З великою кількістю глядачів, підняттям під звуки гімну Державного прапора України і знамена Федерації футболу України, виступом місцевих керівників.

Фінальні свистки арбітрів не забарилися зафіксувати й перші несподівані результати. Хто би, скажімо, міг навіть уявити, що призери попередньої першості з Бережан на своєму полі програють Шумську — (0:1). Пропустивши, за повідомленням інспектора зустрічі Михайла Чайковського, доволі курйозний гол від Сергія Сіміщева вже на шостій хвилині, господарі не стільки, мабуть, від недільної спеки, як від переконання, що переважають конкурента за всіма футбольними канонами, продовжували діяти надто академічно. Ніби і небезпечні моменти біля воріт шумчан виникали, але… недооцінка суперника досить часто призводить до невтішних підсумків.

Не збиралися, звісно, засмучувати своїх прихильників і гравці збаразького Галича, які через реконструкцію поля стадіону в райцентрі приймали Поділля з Тернопільського району в Зарубинцях. Та навіть попри те, що підопічні граючого тренера Євгена Беззубка передсезонної підготовки не проводили, їх аргументи виявилися вагомішими. Інспектору федерації Олександрові Циганкову запам’яталися як перший гол Олега Дацка на 27-ій хвилині, коли молодий футболіст залишив у штрафному майданчику суперника сторонніми глядачами й оборонців, і голкіпера, так і гарматний постріл метрів із сорока на 64-ій хвилині Тараса Глухана. Не зарадив навіть карколомний стрибок дебютанта Галича Івана Плекана. Тож господарям довелося задовольнитися лише голом престижу, який ще через чотири хвилини провів з одинадцятиметрового Автанділ Гвіанідзе — (2:1) на користь Поділля.

У північній зоні реноме господарів зуміли підтримати лише футболісти Козової, які обіграли підволочиський Збруч — (2:1). А Ланівці розписали з кременецьким Буревісником бойову нічию — (2:2).

У південній зоні через перенесення зустрічі Борщева з чемпіонами відбулися лише три зустрічі: Копичинці — Нива (Підгайці) — (3:0), Дністер (Заліщики) — Чортків — (4:1), Галичина (Монастириська) — Нива (Теребовля) — (1:1). Не обійшлося і без першого в сезоні протесту. На думку керівництва чортківської команди, Дністер порушив регламент, випустивши на поле замість двох молодих футболістів лише одного. А тому заліщицькому колективу незабаром зарахували технічну поразку (0:3)

Матчі другого туру відбудуться в неділю, 6 травня.

Джерело: Вільне життя