Хто виграв кубок Тернопільщини з футболу серед ветеранів?

категорія: Футбол | дата: 21 10 2015

17 жовтня 2015 року у Бережанах відбувся фінальний матч розіграшу Кубка Тернопільської області з футболу серед ветеранів, у якому зустрічалися команди Бережан та Збаража.

Основний час цікавого та змістовного поєдинку закінчився бойовою нічиєю 1-1. На 63 хвилині  Ігор Олексюк вивів збаражчан вперед, а за 3 хвилини до закінчення основного часу Ігор Твардовський зрівняв рахунок, майстерно виконавши штрафний удар.

Згідно регламенту проведення змагань переможця визначали в серії 11-ти метрових ударів. Тут свою майстерність проявив воротар бережанців Олександр Гриник, парирувавши всі три удари з 11-ти метрової позначки.

Таким чином у серії пенальті перемогли бережанці 3-0 і вибороли почесний трофей.

Переможці були нагороджені Кубком та грамотою ТОФФ, а фіналісти — малим Кубком та грамотою ТОФФ.  Також були визначені кращі гравці матчу в обох командах. У команді Збаража ним став Василь Панахида, а у Бережан Іван Мирний.

Нагороджували команди виконавчий директор ТОФФ Мамус О.Д. та голова комітету ветеранів Венгринович В.В.