ФК Тернопіль-Педуніверситет мінімально переміг Буревісник з Кременця

категорія: Футбол | дата: 21 10 2015

20 жовтня на стадіоні ТНПУ відбувся матч третього туру студентського чемпіонату України серед ВНЗ між ФК Тернопіль-Педуніверситет та кременецьким Буревісником. З мінімальним рахунком 1:0 перемогу святкували тернополяни.

Незважаючи на суттєву перевагу в першому таймі футболісти ФК Тернопіль-Педуніверситет не змогли відзначитися (найближчими до взяття воріт були Ігор Сороцький і Тарас Гром’як). Натомість свою перевагу господарі реалізували по перерві. Кременчани порушили правила на Гром’яку і сам постраждалий реалізував одинадцятиметровий.

ФК Тернопіль-Педуніверситет виступав у такому складі: Кравчук — Курило, Мороз, Соколовський, Дорі — Заставецький, Кіцак, Сороцький, Кривий — Гром’як, Капелян. На заміну виходили — А. Когут, Скибіцький, Радкевич, Луцик, Козовик, Лис.

Для ФК Тернопіль-Педуніверситет це був перший у матч у студлізі, в якому він здобув перших три очки до турнірної таблиці у конференції "Захід".

Джерело: ФК Тернопіль