Гравець ФК Тернопіль забив гол з центра поля

категорія: Футбол | дата: 15 10 2015

14 жовтня на футбольному полі Тернопільського педагогічного університету ФК Тернопіль провів двосторонку. В матчі основи та резервістів перемогу святкували більш досвідченіші футболісти — 4:3. Але матч запам’ятався іншим — півзахисник муніципалів Віталій Богданов, який виступав за другу команду, зумів відзначитися ударом з центра поля.

У другому таймі, при рахунку 3:0 на користь основи, резервісти розігрували м’яча з центрального кола. Прямим ударом Богданов зумів закинути м’яча за комірець основному кіперові ФК Тернопіль Сергію Чернобаю (3:1). До цього, у першому таймі, після розіграшу кутового рахунок відкрив Тарас Кривий (1:0). Ще один гол до перерви на рахунку Степана Клекота, котрий обігрався з Артуром Дорі і елегантно катнув м’яча між ніг молодому воротарю Володимиру Павлишину (2:0). Вже в другому таймі сольний прохід Тараса Кривого завершився навісом на Сергія Атласюка, який ударом головою ледь не порвав сітку (3:0). А далі був диво-гол Віталія Богданова, після якого ще один результативний удар записав на свій рахунок Кривий, що точно влучив з середньої відстані у нижній кут воріт (4:1). Дещо розслаблена основа наприкінці матчу дозволила резервістам скоротити рахунок до мінімуму. Обидва голи на рахунку Андрія Капеляна. Спершу він точно пробив з близької відстані після перепасовки з Віталієм Богдановим (4:2), а згодом Андрій влучно завершив комбінацію, яку розпочали молоді Іван Когут та Денис Параїл (4:3).

Команди виступали в таких складах: "основа" (оранжеві) — Чернобай — Кондзьолка, Атласюк, Дубчак, Клекот — Кіцак, Гром’як, Сороцький, Дорі, Кривий — Соколовський; "резерв" (зелені) — Павлишин — Заставецький, Лис (Савка, 46), А. Когут, Радкевич (І. Когут, 46) — Чорний, Музика, Богданов, Полянчук, Гатала (Параїл, 46) — Капелян.

Джерело: ФК Тернопіль