Про нас
увійти

Захисник ФК Тернопіль вже вдруге провів заняття із тернопільськими юнаками

категорія: Футбол | дата: 14 10 2015
Захисник ФК Тернопіль вже вдруге провів заняття із тернопільськими юнаками

12 жовтня на універсальному майданчику по вулиці Пилипа Орлика відбулось уже друге відкрите тренування з Сергієм Атласюком, бронзовим призером чемпіонату Європи серед студентських команд, бронзовим призером чемпіонату України серед команд Другої ліги, багаторазовим чемпіоном області, гравцем ФК Тернопіль. Цього разу займались юнаки віком 14-15 років.

— Під час тренування юнаків віком 10-12 під керівництвом С.Атласюка, до мене звернулись учасники турніру "Кубку Дружби", з проханням організувати тренування для них. Навіть прохолодна погода не стала перешкодою заняттю з професіоналом. І вони всі як один прийшли на майданчик, — розповідає Оксана Слободян, провідний фахівець Тернопільського  міського центру фізичного здоров’я  населення.

Програма тренувань, складена Сергієм, включала вправи, які удосконалюють уміння: жонглювання м’ячем ногою та головою; маневрування на полі ("відкривання" для прийому м’яча); різні способи ударів по м’ячу, зупинок, ведення, в залежності від напрямку, траєкторії та швидкості руху м’яча. Також були підібрані вправи для воротаря: ловіння, відбивання, переведення м’яча без падіння та в падінні; вибивання м’яча ногою з землі, з рук на дальність і точність. Тренер  поділився тонкощами командної гри.

Закріпити набуті та удосконаленні вміння  юні футболісти змогли у матчі з відомим спортсменом.

— Говорять, що школа — другий дім, а для мене — футбольне поле. Кожне тренування наближує мене до здійснення заповітної мрії — стати професійним футболістом, — ділиться враженнями Євген Галушка, нападаючий команди Динамо, яка є переможцем турніру "Кубку Дружби".

Організатор заходів на універсальних спортивних майданчиках є КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення" управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спору Тернопільської міської ради.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook