У двосторонній грі основа ФК Тернопіль перемогла резервістів

категорія: Футбол | дата: 08 10 2015

7 жовтня на футбольному полі Тернопільського педагогічного університету ФК Тернопіль провів двосторонку.

В експериментальному матчі основи та резервістів перемогу святкували більш досвідченіші футболісти — 2:1.

Рахунок в першому таймі відкрив Віталій Богданов, котрий отримавши м’яча, обіграв двох оборонців та точно пробив під воротарем (1:0). У другому таймі після невдало вибитого м’яча голкіпером, той ж Богданов перехопив смугастого і метрів з 25-ти завдав влучного удару в "шістку" (2:0). Ближче до кінця матчу хорошим розрізним пасом Сергія Полянчука скористався Андрій Капелян, без проблем реалізувавши вихід віч-на-віч (2:1).

Команди виступали в таких складах: "основа" (зелені) — Чернобай — Курило, Атласюк, Соколовський, Дорі — Кондзьолка, Гаврилюк, Богданов, Кривий, Клекот — Сороцький; "резерв" (оранжеві) — воротар на перегляді — Заставецький, Музика, Сірий, А. Когут — Полянчук, Кіцак, Гром’як, Дубчак, Лівіцький — Капелян.

Джерело: ФК Тернопіль