Що робили у Підволочиську зірки київського Динамо?

категорія: Футбол | дата: 08 10 2015

Тисячі людей зібрав 27 вересня Підволочиський районний стадіон "Колос". Адже цього дня до районного центру завітали зірки українського футболу, щоб провести із місцевою ветеранською командою Збруч футбольний матч миру та єдності на підтримку української армії в зоні АТО. Організаторами таких зустрічей в усій Україні виступає ТОВ "Агробізнес" із міста Волочиськ (співзасновники ТОВ О.Собуцький та Л.Коваль).

З привітальним словом до учасників та численних глядачів звернувся голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Перед початком матчу хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО, в тому числі одинадцятьох мешканців Підволочиського району, яких було названо поіменно.

Голова Підволочиської РДА Борис Онищук подякував гостям за приїзд та від Надзбручанського краю вручив запашні короваї. Далі до усіх присутніх звернулись один із організаторів матчів миру та єдності Олег Собуцький та капітан команди зірок Українського футболу Олег Саленко.

Сам матч проходив хоч і в дружній, та все ж таки напруженій атмосфері. У першому таймі футболісти грали обережно, більше приглядаючись один до одного, і жодній команді не вдалось "розмочити" рахунок. А в другому таймі "зірки" додали обертів, і оборона підволочисьців не завжди справлялась із їхніми діями. Після ударів О.Собуцького та І.Яремчука гості "повели" у рахунку — 2:0. Гравці Збруча силами С.Марченка один м’яч "відквитали", і здавалось, що гра вирівнюється. Але вихід один на один із воротарем киян змарнував досвідчений півзахисник господарів С.Мельник. Врешті-решт, своє вагоме слово сказав кращий бомбардир чемпіонату світу з футболу 1994 року Олег Саленко, який майстерним ударом із-під захисника встановив крапку у цьому матчі — 3:1.

У перерві цього дійства голова обласної державної адміністрації Степан Барна вручив багатьом воїнам району нагрудні знаки "Учасник АТО", жителю села Староміщина Сергію Якимчуку — орден "За мужність ІІІ ступеня".

Члени юнацько-патріотичної організації "Львинець" Підволочиської гімназії імені Івана Франка зібрали 4820 гривень на потреби учасників АТО, які покладені на спеціальний рахунок.

Після завершення матчу численні вболівальники мали можливість зробити фото або взяти автограф у зірок українського футболу, які були відкритті до усіх присутніх та доброзичливі у спілкуванні. Після розіграшу, який провела комісія на чолі із Віктором Хлусом, два щасливчики стали володарями м’ячів з автографами зірок футболу.