Тернопільські футболісти пройшли у 1/8 фіналу шкільного Євро-2012

категорія: Футбол | дата: 29 04 2012

У семи містах України продовжуються зональні футбольні змагання кращих учнівських команд регіонів за право грати у фіналі Всеукраїнського турніру Національного Кубку шкільного футболу Євро – 2012.

Переможці західноукраїнської зони з Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської та Чернівецької областей 28 квітня 2012 року зіграли на Прикарпатті перші матчі.

Наші земляки — учні Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей № 13" незважаючи на відчутну перевагу в грі перший тайм з ровесниками з Чернівеччини завершили без забитих голів.

Свою спортивну майстерність наші футболісти довели забитим м’ячем у ворота суперників наприкінці другого тайму (1:0). 29 квітня у 1/8 фіналу тернополяни зустрінуться з командою села Русько-Поле.