ФК Тернопіль переглянув вихованців львівського та одеського футболу

категорія: Футбол | дата: 01 10 2015

30 вересня на футбольному полі мікрорайону Кутківці ФК Тернопіль провів двосторонку. В матчі основи та резервістів перемогу святкували менш досвідченіші футболісти — 5:3.

Рахунок в першому таймі відкрив Олександр Кіцак майстерно пробивши у "дев’ятку" з лінії штрафного майданчика (0:1). Практично одразу Ігор Сороцький використавши вихід віч-на-віч, рахунок зрівняв (1:1). Гольовий другий тайм розпочав Володимир Гайковський, який перебуває в тернопільській команді на перегляді. Він добив м’яча в порожні ворота після того, як Андрій Капелян поцілив у штангу (1:2). В наступній атаці гравці основи знову зрівнюють рахунок. Це Сергій Полянчук замкнув передачу з правого флангу (2:2). Свій гол таки забив настирний Капелян, накрутивши двох оборонців та пробивши точно у нижній кут воріт (2:3). Далі дубль записав на свій бомбардирський рахунок Тарас Гром’як. Спершу він реалізував вихід на одного воротаря, майстерно пробивши повз нього (2:4). А згодом Тарас у схожій ситуації обіграв кіпера і пробив по порожніх воротах (2:5). І лише під завісу матчу після подачі кутового, один м’яч ударом головою відквитав Андрій Кондзьолка (3:5).

Команди виступали в таких складах: "основа" (зелені) — Чернобай — Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, Гаврилюк, Сороцький, Кривий, Полянчук — Соколовський; "резерв" (оранжеві) — Кравчук — Музика, Дорі, Радкевич, М. Куріцький — Кіцак, Гром’як, Капелян, Різник — Гайковський, Щербина.

Зазначимо, що в двосторонці не брав участі Василь Чорний, у якого знову проблеми з коліном, а також Віталій Богданов. Натомість на перегляді в ФК Тернопіль перебували два молодих нападники — Володимир Гайковий та Василь Щербина – вихованці львівського та одеського футболу відповідно.

Джерело: ФК Тернопіль