Нива знову осоромилася у домашній грі

категорія: Футбол | дата: 06 09 2015

6 вересня у рамках 7 туру Першої ліги тернопільська Нива вдома приймала охтирський Нафтовик і програла 0:1.

Відзначимо, що для команд це була вже друга зустріч за два останні місяці. Наприкінці липня команди перетиналися на етапі 1/16 фіналу кубка України. Тоді у Охтирці Нива програла 3:1, а сьогодні зазнала і домашньої поразки в рамках чемпіонату.

Забігаючи наперед варто сказати, що господарям гри відверто пощастило пропустити лише один гол, адже протягом гри Нафтовик мав 5-6 стовідсоткових нагод забити. Єдиний м’яч гості провели на 15-ій хвилині. Гол самі собі привезли оборонці Ниви. Гудак допустив грубу помилку і віддав м’яч супернику поблизу своїх воріт. Таким подарунком гравці х Охтирки скористалися сповна. Атаку завершив точним ударом Савін, який водночас і травмував голкіпера Ниви Плетеницького, якого довелося міняти ще у першому таймі.

На початку другого тайму той же Савін двічі міг хоронити Ниву, але двічі на шляху м’яча ставав головний "бородач" тернопільської команди Тарас Дурай. Нива запам’яталася лише невиразною грою і кількома спробами забити гол від Захаревича, Дурая та Озарківа. На більше тернополян поки не вистачає. На лице відверта криза у Ниві, яка за підбором гравців аж ніяк не повинна плентатися на самому дні турнірної таблиці.

Сподіваємося, що керівництво Ниви вже найближчим часом зробить відповідні висновки...

Нива – Нафтовик-Укрнафта 0:1

Голи: Савін (15)

Нива: Плетеницький (Попович 24), Бочкур, Дурай, Петрівський, Гудак, Бадло (Мучак 78), Озарків, Кухарук, Волошинович, Захаревич, Фаюк (Кухарський 60)

Нафтовик: Тимофєєв, Вечтомов, Циколія, Є. Пасіч, Власюк, Бояринцев (Боровик 87), Павелько, Листопад, Пасіч Г., Савін (Сондей 67), Войцеховський (Сторубльовцев 52)

Попередження: Бочкур (27), Захаревич (49), Є. Пасіч (53), Фаюк (58), Гудак (61), Вечтомов (82), Сторубльовцев (90+2)