ФК Тернопіль на останніх секундах втратив перемогу у матчі з маріупольським Іллічівцем

категорія: Футбол | дата: 31 08 2015

30 серпня на тернопільському міському стадіоні відбувся матч Першої ліги між ФК Тернопіль та Іллічівцем.

Бойова гра завершилася такою ж бойовою нічиєю — 1:1. Першими рахунок відкрили господарі. Після стандарту у виконанні Віталія Богданова відзначився лідер оборони муніципалів — Ігор Курило.

Майже відразу по перерві Тернопіль залишився у більшості після вилучення футболіста з Маріуполя. Проте навіть цей факт не дозволив господарям збільшити перевагу у рахунку. Ба навіть більше — ФК Тернопіль пропустив зі штрафного на останніх секундах доданого часу.

Зазначимо, що на 88-ій хвилині ФК Тернопіль теж залишився у меншості. За повторне попередження з поля достроково пішов капітан Андрій Конзьолка, який тепер не допоможе команді у виїзному протистоянні у Кривому Розі.