Про нас
увійти

Мер Тернополя прагне поквитатись із фанатами тернопільської Ниви

категорія: Футбол | дата: 31 08 2015
Мер Тернополя прагне поквитатись із фанатами тернопільської Ниви

Шоу на стадіоні розглядають як злочин. Так на засіданні виконавчого комітету міський голова Тернополя Сергій Надал вирішив розібратися з "димом" на Тернопільському стадіоні.

Нагадаємо, що під час тернопільського дербі ФК Тернопіль – Нива найактивніші вболівальники Ниви влаштували петард-шоу за воротами свого кіпера. Утворилася суцільна димова завіса. Дим та канонада вибухів петард змусили арбітра зупинити гру. Аж 9 хвилин було додано до основного часу матчу.

В міській раді кажуть, що за цим фактом було подано два листи до правоохоронних органів від футбольного клубу та стадіону. Наразі реакції від міліції немає. Натомість Надал вимагає, аби винні у ситуації були знайдені, адже мова йде про нищення комунального майна міста.

— Напишіть протокольне доручення і подайте заяву про злочин, — сказав мер.

За його словами, ця справа має бути постійно на контролі в правоохоронців.

До речі, для Ниви це вже не перший подібний конфлікт з боку вболівальників. У 2012 році, до прикладу, під час матчу між Нивою та херсонським Кристалом на міському стадіоні відбулася сутичка між уболівальниками і правоохоронцями. Причиною конфлікту стала запалена фанами димова шашка. Власне за використання піротехнічного засобу вболівальниками Ниви тоді клуб сплатив штраф у розмірі 500 гривень.

Джерело: Номер один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook