Про нас
увійти

Чи "зливали" гравці ФК Тернопіль матч проти Зірки?

категорія: Футбол | дата: 29 08 2015
Чи

В мережі з’явилась інформація  про підозру у "зливі" ФК Тернопіль гри 5-го туру, в якому тернополяни зустрічались з кіровоградською Зіркою. Матч закінчився з рахунком 6:0. За коментарем "Гречка" звернулась до Професіональної футбольної ліги та керівництва обох клубів.

Заступник директора ФК Зірка Андрій Перевозник зазначив, що офіційні коментарі з'являться тоді, коли буде якесь розслідування: "Зараз же хочу нагадати, що Зірка забила п’ять голів Тернополю минулого року вдома і чотири в гостях. На прес-конференції наставник гостей Василь Івегеш сказав, що в них 17 чоловік в заявці (менше всього в лізі) і їм заборонена реєстрація нових гравців. Враховуючи те, що  один гравець ФК Тернопіль був дискваліфікований і троє травмованих, то до Кіровограда приїхали 13 футболістів. А після перемоги над запорізьким Металургом в 1/16 Кубку України через день після гри довелося проїхати 500 кілометрів. Слово "договірняк" в лексиконі футбольного клубу "Зірка" відсутнє. Як можна взагалі казати про "договірняк" з рахунком 6:0 для команд, яких розділяло 3 очка в турнірній таблиці, я не розумію. Те, що ФК Тернопіль пропускає 3, 5  м'ячів за гру Зірку ніяк не стосується. В нас свої завдання на сезон і своя мета".

Коментар від ФК Тернопіль дав головний тренер команди Василь Івегеш: "Я не можу зрозуміти кому це потрібно? Мій коментар про підозри — це нереально. Нехай це буде на совісті тих, хто цей скандал створив. Нас приїхало 12 гравців і один воротар. Команда була знекровлена, втомлена після важкого матчу в Запоріжжі. Знав, що гра буде надзвичайно важкою, ми боролися, але сталося так, що після пропущеного другого голу одразу був третій, хлопці "посипалися". Ми програли хорошій команді. Зірка для нас — незручний суперник ще за попереднім сезоном. Хто, коли на кого ставив які гроші я не знаю, почув цю інформацію у пресі, але я разом зі своїми футболістами готовий до розслідування, готові пройти детектор брехні. Ми сухарі будемо їсти, але договірняки грати не будемо!"

Прес-аташе Професіональної футбольної ліги України Володимир Роговенко зазначив, що не можна підозрювати клуби лише спираючись на блоги інтернет-користувачів: "Треба докази, а їх немає. Одна команда виявилася сильнішою за іншу. У цій грі у ворота Тернополя залітало усе  що можна. Якщо кожен матч, в якому забивається три і більше голів підозрювати у договірному характері, то часу не вистачить розглядати усі такі справи. У Федерації футболу України діє комітет чесної гри. Якщо до них надійде звернення від когось, вони його розглядатимуть, це їх функція. Наскільки мені відомо, ніяких звернень щодо гри Зірки з Тернополем не надходило".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook