Про нас
увійти

Тернопіль з Полтавою зіграли в нічию(ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 04 08 2015
Тернопіль з Полтавою зіграли в нічию(ВІДЕО)

ФК "Тернопіль" зійшовся у домашньому поєдинку із ФК "Полтава". Головною інтригою гри було, чи вийде колишній гравець ФК "Тернопіль" Богдан Семенець в основному складі вже полтавської команди. Як згодом з’ясувалося, на поле він вийшов, однак рахунок у грі відкрив інший тернополянин. На 21 хвилині матчу Сергій Полянчук точним ударом головою відправив круглого у ворота полтавчан. Однак, гості дуже швидко активізувалися і ударом головою Денис Фаворов зрівняв рахунок у першому таймі. В другій сорокап’ятихвилинці обидві команди мали можливість вийти вперед, однак гра так і завершилася нічиєю.

ОЛЕГ ФЕДОРЧУК, тренер ФК "Полтава":

"Гра була нервова, багато боротьби. Тяжко грати з Тернополем. Особливо, дома коли вони грають. Наші хлопці зіграли невпевнено на стандартах, тому пропустили. Але я думаю, що ми мали перевагу і в технічному плані, і в тактичному, і нам десь не хватило порозуміння між футболістами".

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, тренер ФК "Тернопіль":

"Ну по грі, якщо взяти ту і ту команду, я не знаю, як комплектувалися в нас команда, практично, Полтава, нападаючий має Семенця, Іванова там. І в них такі люди, що не знаю, як там пан Федорчук буде їх ставити. А ми виходимо з тої позиції, що ми маємо: бачте вихованці все Тернопільщини і я думаю одно, що не будемо лукавити, добре, що є вже в таблиці очко, а там дальше будемо зараз укомплектовувати, і будемо заявляти молодих наших, і будемо йти тою дорогою, яку ми намітили". 

Наступний матч ФК "Тернопіль" зіграє на виїзді. 8 серпня муніципали зійдуться у поєдинку з харківським "Геліосом".

 
За матеріалами: intb.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook