"Нива" програла "Черкаському Дніпру" на виїзді

категорія: Футбол | дата: 02 08 2015

Вчора, 1 серпня, у 2-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" зазнав виїзної поразки у Черкасах — 3:1.

Головний тренер "Ниви" Роман Толочко вирішив не змінювати склад команди, який виходив на першу гру у сезоні проти комсомольського "Гірника-Спорт". Проте у першому таймі футболістам "Ниви" не надто часто виходило турбувати кіпера господарів.

Натомість футболісти "Дніпра" створили поблизу наших воріт ряд небезпечних моментів. Так вже на перших хвилинах гравець "Черкаського Дніпра" спробував закинути "за комірець" Поповичу із правого флангу, але удар відверто не вийшов. Згодом лише майстерність воротаря "Ниви" не дозволила м'ячу побувати у воротах "Ниви". Попович витягнув шкіряну сферу з-під поперечини воріт після удару головою капітана господарів Олега Тарасенка. А у наступному епізоді Сафронов пробив повз ворота.

Свій момент "Нива" отримала у середині першого тайму. Гудак здорово пройшов по правому фланзі і виконав навіс. Після "пожежі" у штрафному майданчику черкащан, Андрій Фаюк з близької відстані не зміг переправити м’яч у ворота господарів. Удар капітана тернополян Олега Керчу теж пройшов мимо воріт опонента.

Але найреальніший епізод для взяття воріт все ж створили господарі гри. Після навісної подачі з правого флангу досвідчений форвард Олександр Батальський головою пробивав по воротах Поповича. На щастя, м’яч влучив у стійку воріт "Ниви"!

Другий тайм звітного матчу активніше розпочали гості з Тернополя. І вже на перших хвилинах Захаревич не використав момент після скидки Кухарука. Але досить швидко тернополяни пропустили. Після незіграності у штрафному майданчику, молодий Кухарук помилився, віддавши передачу супернику Денису Скепському, який без проблем використав гольову нагоду і відкрив рахунок у грі.

Відігратися гості могли зусиллями екс-футболіста "Черкаського Дніпра" Зарахевича. Але удар Ярослава зі штрафного пройшов мимо воріт Мирного. Проте свій момент гравці "Ниви" таки знайшли. Активний Волошинович перехопив м’яч на підступах до штрафного майданчика "Черкаського Дніпра" і протягнув шкіряну сферу до воріт. Удар Волошиновича змусив капітулювати воротаря господарів і рахунок було зрівняно.

На жаль, навіть нічия не підкорилася тернопільським футболістам, які згодом ще пропустили двічі. "Джокером" "Дніпра" став форвард Руслан Качур. Спершу він головою замкнув подачу партнера з правого флангу. А на доданих хвилинах Качур знову забив головою після подачі зі штрафного.

1 серпня. Черкаси, стадіон Центральний

Перша ліга, тур 2

"Черкаський Дніпро" – "Нива" 3:1

Голи: Скепський (50), Качур (75, 90+3) — Волошинович (61)

"Черкаський Дніпро": Мирний, Скепський, Бурлін, Давидов, Сафонов, Тарасенко, Бушман (Скарлош 79), Гонщик (Шопін 66), Мединський, Батальський (Качур 69), Кошка

"Нива": Попович, Гудак, Мучак, Петрівський, Бочкур (Яневич 73), Керчу, Захаревич (Кухарський 55), Озарків, Волошинович, Кухарук (Дурай 55), Фаюк

Попередження: Сафонов (76) – Кухарук (36), Кухарський (81)

Джерело: ФК Нива