Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Є крім футболу і грошей щось дорожче в житті" (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 30 07 2015
Ігор Яворський:

Із Торонто повернувся футбольний тренер Ігор Яворський. Легендарний гравець і тренер тернопільської "Ниви" у Канаді тренував команду канадської ліги соккеру "Атомік Селектс" починаючи з лютого цього року. Вивівши своїх підопічних у лідери чемпіонату, Яворський все ж покинув команду ще до закінчення сезону. Каже, на Батьківщину повернувся через сімейні обставини. Як працювалося на чужині, де європейський футбол є далеко не спортом номер один, як в Україні, Ігор Яворський поділився із нашою знімальною групою.

– Вразило, це ті штучні поля з цими лініями, розумієте, для американського футболу і воно звичайно збиває футболістів з ритму, на початках футболісти плутали оці лінії, тому що для американського футболу вони білі, а для європейського футболу – зелені, поле зелене. І вони після цього наносять розмітку фіолетовим таким кольором і незрозуміло де це поле закінчується і де воно починається. Для нас перші ігри, ну, досить важко проходили, – пригадує головний тренер "Атомік Селектс Торонто" (The Atomic Selects Toronto) Ігор Яворський.

"Атомік Селектс Торонто" Ігор Яворський очолював із лютого. Розповідає – 5-6 команд Ліги соккеру Канади доволі пристойні, десь на рівні першої ліги українського чемпіонату. За трохи більше як 5 місяців тренерської роботи Яворський вивів своїх підопічних на 2 місце, відстаючи від лідера лише на одне очко. Залишитися у команді до кінця сезону, як вимагає того контракт, не зміг, бо мусив повернутися в Україну.

– Будем так говорити, кожен знає, що є батьки, батьки старі і комусь потрібно за ними доглядати і вони часто хворіють, часто плачуть коли з ними спілкуєшся по скайпу, тому я кажу, це мабуть особисті такі проблеми, які, я думаю тільки мене касаються. Хлопці приходили ще практично перед самим від’їздом, просили, щоб я не їхав, я їм пояснив яка ситуація, тому що я кажу, є мабуть, крім футболу, крім грошей, щось дорожче в житті. От тому я вважав за потрібне поїхати додому для того, щоб мабуть тут бути на місці зі своєю мамою, зі своєю сімєю.

Повертатися до Канади Ігор Яворський не планує.

 
За матеріалами: tv-4

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook