ФК Тернопіль розпочав сезон з поразки

категорія: Футбол | дата: 27 07 2015

Вчора, 26 липня, у рамках 1-го туру Першої ліги ФК Тернопіль зазнав виїзної поразки від Динамо-2 — 2:1

Нових імен у складі обох команд у стартових складах було по одному на кожного. Господарі презентували громадськості Зураба Очігаву. Наставник "студентів" у свою чергу довірив місце у старті Олександру Музиці. В іншому ж - звичні оку імена. Різниця тільки в тому, що, наприклад, Цибульник, Суарес і Панфілов навесні були далеко не гравцями основи, а нині отримали свій шанс після відходу Савченка, Гемеги, Поляруса, Морозенка, Хобленка, Яремчука і Болденкова - сім виконавців, які були близькі до категорії незамінних на початку цього календарного року.

Фактично, те саме можна сказати і про гостей. Втрата Семенця, Волошиновича й Кушецького (трьох із чотирьох представників креативної групи команди) боляче вдарила по амбіціях колективу. Саме вже згадуваний Музика і виявився єдиною підписаною ним заміною, однак різниця в тому, що Олександр - захисник, а втратила команда атакуючих хавбеків. У передній лінії дірки латалися власними резервами: Кіцак з Гаврилюком, які в другій частині минулого чемпіонату були далеко не гравцями основного складу.

Старт поєдинку був сбентежливим: Курило в своїй штрафній сфолив на Ісраїлові, а Братков впевнено реалізував 11-метровий - 1:0.

Зрозуміло, що роль відстаючих не входила у плани "городян", тому вони відразу кинулися вперед, проте до особливо небезпечних моментів справа не доходила. У кінцівці другого десятка хвилин перспективний штрафний взявся виконувати Клекот, проте Бущан без особливих проблем впорався із загрозою. За кілька хвилин вже класична для "Тернополя" атака після ауту завершилася ударом Богданова - голкіпер господарів не дрімав. На цьому, власне, розповідь про перший тайм можна і закінчувати. Захист обох команд була на голову сильнішим за напад, тому до гольових можливостей справа доходила вкрай рідко.

Відразу ж після перерви Панфілов мав більш ніж явну гольову можливість, щоб практично убезпечити свою команду від проблем, проте не зумів реалізувати вихід віч-на-віч. Потім шукав щастя дальнім ударом Акубардія, але і тут страж тернопільських воріт не підвів. ... а після цього був гол гостей. Знову загроза прийшла з ауту: Дубчак вкинув, Чорний продовжив, а Богданов замкнув - 1:1.

Тут вже і "динамівці" в атаці активізувалися. Добре виглядав у ролі підношувача Ісраїлов, проте партнерам підтримати почин киргиза все ніяк не вдавалося. У гостей в черговий раз спрацювала зв'язка Чорний - Богданов, але також безуспішно. Слідом все той же найдосвідченіший і ненаситний Чорний пальнув точно під поперечину: Бущан зумів відвести загрозу.

Коли вже здавалося, що можна сушити весла, трапилася розв'язка зустрічі. Чорноморець зробив подачу з лівого флангу, Маїк разом із захисниками гостей до м'яча не дісталися, а на дальній штанзі снаряд підробив Жікол і пробив точно в ціль.

"Динамо-2" (Київ) – ФК "Тернопіль" – 2:1 (0:1)

26 липня. смт. Чапаївка., УТБ "Динамо". +35 град. 270 гл.

"Динамо-2": Бущан, Трубочкін-к (Ковбаса, 75), Братков, Очігава, Чорноморець, Цибульник , Панфілов (Дмитренко, 56), Акубардія, Дієго Суарес (Жикол, 82), Ісраїлов, Маїк.

ФК "Тернопіль": Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак, Кондзьолка-к, Музика, Гаврилюк (Кривий, 88), Полянчук (Соколовський, 82), Богданов, Кіцак (Чорний, 56).

Голи: Братков (6, з пен.), В. Богданов (56), Д. Жикол (90+1).

Попереджені: А. Дубчак (19), В. Панфілов (50), А. Ісраїлов (53),  Богданов (67), З. Очігава (70), І. Курило (83).