Про нас
увійти

Динамо-2 - ФК Тернопіль. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 26 07 2015
Динамо-2 - ФК Тернопіль. Анонс матчу

У 1 турі Першої ліги муніципальний футбольний клуб Тернопіль завітає у Київ, де зіграє Динамо-2.

26 липня. Конча-Заспа. УТБ ФК "Динамо". 18.00

Динамо-2 - ФК Тернопіль

Остання зустріч — 25 квітня 2015 року. Перша ліга, Динамо-2 - ФК Тернопіль(1:0 (Хобленко))

Якщо глянути на минулорічний і теперішній склад киян, варто поцікавитися: ви серйозно?! Потім ще раз глянути на склади команд, важко видихнути і уявити собі гримасу Вадима Євтушенка, коли йому сказали, що десять гравців із його команди на правах оренди виступатимуть за ужгородську "Говерлу" (тут можна помахати ручкою "Шахтарю" і "Іллічівцю"). 

Звісно, що це звична практика для будь-якого гранда - віддавати свої вихованців в оренду, проте ж не всіх одразу, при цьому ще й в одну команду! "Говерла" ще б Вадима Анатолійовича на тренерський місток запросила заради повної картини.

Зрозуміло, що після такого наступнику Хацкевича доведеться будувати команду із самих низів. Тому на повторення минулорічного результату радше за все сподіватися не доведеться... На жаль.

Тернополяни у минулому сезоні зуміли здивувати футбольну Україну своїми результатами. Вийшовши з Другої ліги команда Івегеша одразу засіла на четвертій сходинці. Що в деякій мірі стало повною несподіванкою. Але незабаром недосвідченість та спад в грі клубу в результаті травм відсіяли дебютантів на протилежний бік полюса, а саме на одинадцяте місце. У той нелегкий період новачка почали закидувати заявами, що тернополяни беруть участь в договірних матчах, але справа далі гучних вигуків так і не просунулась.

Безумовно, що у цьому сезоні "Тернополю" в обов'язковому порядку варто не повторювати цих помилок, але й існує особисте завдання - довести всім скептикам, що муніципальна команда не вичерпала своїх можливостей у першому колі сезону 2014/15.

Прогноз sports.te.ua – 1:0

Джерело: Футбол24

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook