Тернопільська Нива познущалася над молодіжною командою Карпат (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 09 07 2015

8 липня на львівському стадіоні "Україна" відбувся товариський матч між командою Карпати U-19 та футбольним клубом Нива. Гра завершилася переконливою перемогою гостей 1:6, повідомляє офіційний сайт ФК Нива.

Молодим "зеленим левам" було вкрай важко протистояти команді Першої ліги. Нива повністю переграла свого опонента, дозволивши господарям створити лише кілька моментів та забити доволі курйозний гол.

Першу небезпеку біля воріт Карпат створив Ростислав Волошинович. Після навісу з правого флангу, Ростислав опинився сам-на-сам з воротарем, але пробити як слід не зумів. За мить дальнього удару завдавав Ігор Кохман — захисник прийняв постріл на себе. Ще за кілька хвилин Тарас Дурай намагався забити фірмовим ударом зі штрафного, але пробив вище воріт.

Але довго чекати взяття воріт Ниві не довелося. На 13-ій хвилині після подачі Дурая зі штрафного центральний захисник на перегляді головою забив м’яч у сітку воріт львів’ян.

Найактивніший у перші хвилини Волошинович продовжував створювати моменти. Спершу він пробивав з розвороту — воротар з труднощами удар парирував. Дальній удар Ростислава, на жаль, пройшов вище, а після його сольного проходу та пасу на Темерівського останній пробив не точно.

Гол у відповідь молодь Карпат забила після стандарту та помилки Плетеницького. Микола не зафіксував м’яча у руках і той потрапив на ногу футболісту суперника, який свого моменту не втратив.

Втім, ще до перерви тернополянам вдалося довести рахунок до розгромного. Волошинович з лівого флангу скинув під удар Кохману. Потужний постріл опорника Ниви влучив у "дев'ятку". За дві хвилини до кінця основного часу після подачі кутового м’яч у сітку Карпат проштовхнув Дурай, а на останній хвилині Ростислав Волошинович замкнув дальню стійку після чудової прострільної передачі — 1:4.

У перерві Роман Толочко провів одразу 7 замін, але на якість та перебіг подій на полі суттєва ротація складу не вплинула. Хоча першими у другому таймі могли відкривати рахунок юні карпатівці. Нападник господарів намагався забити ударом головою у падінні, але м’яч пролетів повз стійку.

У відповідь тернополяни створили дві стовідсоткові нагоди. Спочатку вихід сам-на-сам не реалізував Волошинович, а потім нападник на перегляді ударом з близької відстані влучив у воротаря львівської молодіжки.

П’ятий гол Ниви став бенефісом Ярослава Захаревича. Півзахисник самотужки перехопив м’яч на чужій частині поля, протягнув його до воріт і завдав прицільного, а щонайголовніше точного удару.

Через двадцять хвилин після п’ятого взяття воріт Нива забила і вшосте. Роман Гудак виконав блискучий простріл на дальню стійку, звідки потенційний новачок нашої команди в один дотик переправив м’яч у сітку.

На останніх хвилинах свій автограф у воротах Карпат міг поставити і нападник Андрій Фаюк. На жаль, його удар з лінії штрафного майданчика блокував оборонець зелено-білих.

Завтра, 9 липня, футболісти Ниви будуть тренуватися двічі. Ранкове заняття пройде у тренажерному залі, а вечірнє традиційно на футбольному полі.

8 липня. Львів, стадіон "Україна". Товариська гра

Карпати U-19 – Нива 1:6

Голи: Саутін (33) – Новачок (13), Кохман (40), Дурай (43), Волошинович (45), Захаревич (60), Новачок (80)

Склад "Ниви":

1 тайм: Плетеницький, Яневич, Темерівський, Дурай, потенційний новачок, Кохман, Кухарук, Кухарський, Волошинович, Бадло, потенційний новачок

2 тайм: Воротар на перегляді (воротар на перегляді), Гудак, потенційний новачок, Мучак, потенційний новачок, Озарків, Керчу, Кухарук, Волошинович (потенційний новачок), Захаревич, потенційний новачок (Фаюк)