Троє гравців ФК Тернопіль вийшли в основі студентської збірної України

категорія: Футбол | дата: 28 06 2015

Троє з чотирьох футболістів ФК Тернопіль, які перебувають на навчально-тренувальному зборі студентської збірної України, вийшли в основі товариського поєдинку проти київського Динамо-2. Матч, який відбувся ввечері, 27 червня, завершився внічию — 1:1.

Зі стартових хвилин на полі з’явилися тернополяни Ігор Курило (діяв на місці ліберо), Віталій Богданов (у центрі півзахисту) та Богдан Семенець (на вістрі атаки). Натомість воротар Сергій Чернобай весь матч просидів на лавці запасних.

Обидва голи у матчі було забито в другому таймі. Спершу відзначився студент Олександр Єрмаченко (нападник ФК Суми), а наприкінці матчу курйозний гол пропустив запорізький воротар Валерій Юрчук (м’яч пройшов кіперові між ніг).

Що ж до тернополян, то тренерський штаб студентської збірної відмітив надійну гру в захисті Ігоря Курила, котрий зіграв практично бездоганно, натомість більшого чекають від Віталій Богданова та Богдана Семенця.

Що до самої гри, то ставилася задача не пропустити. Її майже вдалося виконати. В деякій мірі тренери задоволені, що футболісти знаходять між собою спільну мову (збірна представлена багатьма гравцями команд, зазвичай, першої ліги), більше того на полі з боку студентської команди був непоганий контроль м’яча. На сьогодні в тренерів непросте завдання вибрати 20 футболістів з 22-ох, які перебуваються на зборі, щоб внести в офіційну заявку на Всесвітню універсіаду.

Зазначимо, що вже 30 червня студентська збірна України візьме курс на Корею. Там, на груповому етапі універсіади українці зіграють зі збірними Мексики (2 липня), ПАР (5 липня), Франції (7 липня). До наступного етапу змагань виходять дві кращі збірні. За словами українських тренерів, всі збірні даної відбіркової групи приблизно одного рівня, тому боротьба буде цікавою, але українці однозначно ставитимуть завдання виходу з групи.

Джерело: ФК Тернопіль