IV міжнародний юнацький турнір з футболу. Фінал (+ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 14 08 2011

Сьогодні у Тернополі завершився щорічний міжнародний турнір з футболу у якому взяли участь вісім команд.

Тріумфаторами юніорських змагань у нашому місті стали вихованці тернопільської ДЮСШ-1. У фінальному турнірі наші молоді земляки з мінімальним рахунком здолали своїх суперників із Луцька. Кінцівка матчу видалася багатою на емоції та ледь не завершилася скандалом.

ДЮСШ Тирасполь – "Динамо" Батумі 2:0

Програму четвертого ігрового дня на турнірі присвяченому ЄВРО-2012 серед юнаків 1995 року і молодших розпочали команди з Молдови та Грузії. Вони розігрували між собою 5-6 місця. Представники Тирасполя виглядали відверто слабшими та більш втомленими, але все ж свої нагоди вони реалізували сповна. Молдовські юніори забили батумському "Динамо" по одному голу в кожному із таймів і стали володарями почесного п’ятого місця. Грузинські футболісти після гри відверто демонстрували свої незадоволені емоції, проте для того аби вигравати потрібно забивати голи, чого їм зробити не вдалося. Хоча шосте місце для дебютанта міжнародного турніру не можна вважати таким вже і незадовільним.

ДЮСШ Тирасполь – "Динамо" БатуміДЮСШ Тирасполь – "Динамо" Батумі ДЮСШ Тирасполь – "Динамо" Батумі ДЮСШ Тирасполь – "Динамо" Батумі

Тернопільська ДЮСШ-2 – "Стадіон Шльонський" Хожув 2:3

Цікава ситуація сталася із тернопільськими командами. Одна із них стала тріумфатором турніру, а інша – навпаки головним невдахою. ТДЮСШ-2 у матчі за 7-8 місця змагалася проти польського "Стадіону Шльонського". Тернопільські юніори мали реальну нагоду аби виграти. По ходу зустрічі наші вели у рахунку 2:0. Проте поляки знайшли у собі силу та ще до кінця першого таймі відновили паритет. У другому тернополяни відверто "підсіли" і як наслідок пропустили ще раз. Таким чином, попри доволі симпатичну гру наші хлопці зайняли 8 місце.

Тернопільська ДЮСШ-2 – "Стадіон Шльонський" Хожув Тернопільська ДЮСШ-2 – "Стадіон Шльонський" Хожув Тернопільська ДЮСШ-2 – "Стадіон Шльонський" Хожув Тернопільська ДЮСШ-2 – "Стадіон Шльонський" Хожув

"Карпати" Львів – ФК "Севастополь" 4:2

Надзвичайно драматичним та багатим на голи був поєдинок між юними "Зеленими левами" та футболістами ФК "Севастополя". Першими відкрили рахунок львів'яни, проте як кажуть "не довго музика грала" і вже через кілька хвилин нападник севастопольців зрівняв рахунок. Та все ж жага до перемоги була більшою у "Карпат", які ще до перерви вийшли вперед – 2:1. Згодом у ворота кримчан влетіло ще два голи, на що "Севастополь" відповів лише одним влучним пострілом. Таким чином третю сходинку на турнірі посіли саме львівські "Карпати". Севастопольцям до бронзи трішки не вистачило майстерності, хоча загалом ця команда виглядала доволі добре на футбольному полі.

"Карпати" Львів – ФК "Севастополь"Карпати" Львів – ФК "Севастополь"Карпати" Львів – ФК "Севастополь"Карпати" Львів – ФК "Севастополь

ТДЮСШ-1 – "Волинь" Луцьк 2:0

Найголовніший матч турніру відбувся на центральному стадіоні Тернополя. Тут же і мали відбутися урочисте нагородження та привітання всіх учасників. Проте головною родзинкою дня все ж стало протистояння Тернополя та Луцька. Фактично долю зустрічі наші футболісти вирішили у першому таймі, коли їм вдалося забити гол. Друга половина зустрічі теж розпочалася під диктовку тернополян, проте подекуди наші гості серйозно огризалися. На щастя наш голкіпер діяв більш ніж надійно і зберіг свої ворота "сухими" до кінця гри. Загалом у цій гру був помітний дух справжньої боротьби, адже подекуди між молодими футболістами вирували справжні пристрасті і ледь не дойшло до бійки.

У другому таймі головною дійовою особою на полі став арбітр матчу, який показав "Волині" аж дві червоні картки. Таким чином лучани змушені були догравати матч вдев'ятьох. Такою ситуацією на полі аж ніяк не був задоволений головний тренер луцької команди, який натякав на те, що головний суддя допомагає тернополянам. Проте змінити рішення арбітра вже було не можливо і фінальний свисток зафіксував перемогу наших. Хто зна, можливо через кілька років на цих хлопчаків чекають ще більш гучні тріумфи, принаймі будемо на це надіятися.

ТДЮСШ-1 – "Волинь" Луцьк ТДЮСШ-1 – "Волинь" Луцьк ТДЮСШ-1 – "Волинь" Луцьк ТДЮСШ-1 – "Волинь" Луцьк ТДЮСШ-1 – "Волинь" Луцьк ТДЮСШ-1 – "Волинь" Луцьк

Найкращий гравець ДЮСШ Тирасполь – Ігор Богдан

Кращий голкіпер турніру – Владислав Гітченко (ФК "Севастополь")

Найкращий захисник турніру – Георгій Балдавадзе ("Динамо" Батумі)

Найкращий півзахисник турніру – Назар Мельничук ("Карпати" Львів)

Кращий бомбардир турніру – Андрій Кухарук

IV міжнародний юнацький турнір з футболуIV міжнародний юнацький турнір з футболуIV міжнародний юнацький турнір з футболуIV міжнародний юнацький турнір з футболуIV міжнародний юнацький турнір з футболуIV міжнародний юнацький турнір з футболуIV міжнародний юнацький турнір з футболуIV міжнародний юнацький турнір з футболу