Тернопільська Нива вкотре засмутила рідних вболівальників

категорія: Футбол | дата: 25 05 2015

Вчора, 24 травня, на міському стадіоні Тернополя відбувся матч 28-го туру Першої ліги у якому тернопільська Нива програла 1:3 комсомольському Гірнику-Спорт.

Матч для господарів розпочався напрочуд вдало. Вже на 10-ій хвилині Нива забила перший домашній гол у 2015 році. Його автором став півзахисник Олег Керчу, який опинився у потрібний час та у потрібному місці. Розвинути свій успіх Ниві не судилося, хоча команда створила ще ряд хороших нагод. До прикладу, Керчу перевірив на міцність поперечину воріт Гірника-Спорт. Кілька хороших нагод змарнував форвард Грищенко. Намагалися бути активними і півзахисники Ниви Волошин та Кухарук.

Натомість у другому таймі все перевернулося з ніг на голову. Гірник-Спорт на 54-ій хвилині зрівнює рахунок і зменшує шанси Ниви хоча б на нічию. Після пропущеного м’яча тернополяни ще кілька разів турбували кіпера гостей, але реалізація бажала бути кращою. А суперники своїми нагодами скористалися. Марусич та Герасимець, які зявилися на полі у другому таймі, поховали своїми голами усі сподівання Ниви на домашні очки, взявши реванш за поразку у першому колі.