ФК Тернопіль програв виїзний матч у Харкові

категорія: Футбол | дата: 24 05 2015

Вчора, 23 травня, муніципальний футбольний клуб Тернопіль зазнав поразки від харківського Геліоса. Матч відбувався у Харкові і завершився тріумфом "сонячних" 1:0.

ФК Тернопіль у цьому матчі не міг розраховувати на трьох футболістів. Через дискваліфікацію пропускали гру Курило та Гаврилюк, а нападник Дорі травмувався.

Єдиний і переможний м’яч Геліос провів на 35-ій хвилині. Євген Швидкий після флангової передачі головою відкрив рахунок.

Відзначимо, що на 70-ій хвилині гри Геліос залишився у меншості через фол останньої надії. Але тернополяни не змогли скористатися чисельною перевагою і повертаються додому без очок.