Відбувся чемпіонат з міні-футболу серед колективів правоохоронних органів Тернопілля (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 14 05 2015

29 квітня 2015 року на спортивній базі "Динамо" у Тернополі відбулися ігри чемпіонату фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з міні-футболу за програмою обласних фінальних змагань "Динаміада-2015".

У спортивних баталіях взяли участь 11 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів Тернопілля.

У фінальній зустрічі чемпіонату, забивши два м’ячі у ворота суперників, перемогла команда Головного управління державної фіскальної служби. Друге місце вибороли  спортсмени обласного управління Служби безпеки України. Третіми за підсумком зіграних матчів стали футболісти управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області.

Переможців та призерів змагань нагородили кубками та дипломами Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" України.