IV Міжнародний юнацький турнір з футболу. День третій

категорія: Футбол | дата: 13 08 2011

Сьогодні відбулись останні матчі у тернопільському міжнародному турнірі з футболу серед юнаків 1995 року і молодших в групах.

Дуже напруженим матчем виявився між Тернополем - 1 і командою з польського міста  Хожува. Не встиг матч розпочатись як тернополяни відкрили рахунок. Пробігши по кромці поля капітан ДЮСШ вийшов сам на сам з воротарем суперників і точно пробив в ствір воріт. Далі почались порушення правил як з однієї сторони так і з іншої. Тренери обох команд були не задоволені подіями як з сторони гравців суперників, так і арбітра. Після таких сутичок польський футболіст після зіткнення в ігровому епізоді з тернопільським гравцем отримав травму і був змушений покинути поле. А за декілька хвилин до свистка на перерву футболісти Тернополя і Хожува  після зіткнення почали виясняти стосунки за що і поплатились справедливими червоними картками.

В другому таймі на футбольному полі теж вирували пристрасті. Після жорсткого порушення ще один польський гравець був вилучений з поля. Тернополяни використали перевагу і довели рахунок до 2:0, забезпечивши собі право на гру у фіналі, де на наших земляків очікує гра з Луцькою "Волиню".

В іншому матчі на полі ТДЮСШ грали Тирасполь і Севастополь. Ця гра не принесла сенсації. Кримчани впевнено здобули 3 очки, вигравши з рахунком 3:1. Практично нічим гра не запам’яталась. Севастополь фактично володів ініціативою, дозволяючи суперникам подекуди проводити небезпечні моменти.