Дніпродзержинська Сталь розбиває ФК Тернопіль

категорія: Футбол | дата: 11 05 2015

У 26-му турі Першої ліги ФК Тернопіль на виїзді програв одному із лідерів Першої ліги — дніпродзержинській Сталі 4:0.

Вже на третій хвилині муніципальна команда залишилася у меншості. За відмашку від суперника з поля вилучили Романа Гаврилюка. Проте навіть у меншості тернополяни тримали оборону і навіть створювали моменти. Зокрема двічі міг відзначатися Ростислав Волошинович.

Але старань підопічних Івегеша в обороні вистачило до 76-ї хвилини матчу. Перший м’яч у ворота гостей відправив Дебелко. А далі Тернопіль "посипався", пропустивши три м’ячі від кращого бомбардира Першої ліги Станіслава Куліша.