Нива на виїзді розібралася з головним конкурентом

категорія: Футбол | дата: 08 05 2015

Тернопільська Нива під орудою Романа Толочка здобула першу перемогу. У 25-му турі тернополяни на виїзді впоралася з Миколаєвом 2:0.

Для обох суперників цей матч мав неабияке значення, зважаючи та становище у турнірній таблиці. Нива у разі успіху могла відірватися від Миколаєва на 4 очки та почуватися спокійніше. А господарі, якби перемогли, могли обійти у турнірній таблиці тернополян.

Спрацювала тактика виїзної команди. Нива повністю перегравала господарів у першому таймі і забила два м’ячі. В обох випадках помилявся кіпер Миколаєва Восконян, якому по черзі забивали Андрій Кухарук та Олег Керчу.

У другому таймі команди не надто тішили місцеву публіку гострими моментами. Більше хотіли забити господарі, але пробити щільну оборону Ниви їм так і не судилося.