Виїзна поразка в Охтирці

категорія: Футбол | дата: 02 05 2015

У 24-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" поступився на виїзді охтирському "Нафтовику-Укрнафта" 2:1.

Господарі поля у звітному поєдинку відкрили рахунок вже на 5-ій хвилині. Скориставшись провалом у захисті, відзначився екс-футболіст "Ниви" Сергій Шестаков. Пропущений м’яч дещо пожвавив дії гостей попереду. Здалеку бив Озарків, але його постріл був заслабким. А спроби ударів Сокуренка та Кухарука блокували оборонці.

Натомість у середині тайму розрізний пас вивів гравця "Нафтовика" на побачення із Мельниченком. Войцеховський своїм шансом скористався, подвоївши рахунок.

У відповідь на 32-ій хвилині "Нива" таки розмочила ворота опонента. Грищенко пробив з лінії штрафного майданчика і не прогадав.

У другому таймі команди дещо знизили темп, проте "Нива" більше володіла м’ячем і намагалась загострювати попереду. "Нафтовик" запам’ятався двома дальніми ударами, які нейтралізував Мельниченко. "Нива" ж могла виривати нічию, але удар Волошина здалеку парирував кіпер.

1 травня 2015. Охтирка, стадіон "Нафтовик"

"Нафтовик-Укрнафта" – "Нива" 2:1

Голи: Шестаков (5), Войцеховський (25) — Грищенко (32)

"Нефтяник-Укрнефть": Тимофеев, Бояринцев, Вечтомов, Е.Пасич, Свитличный (Боровик 87), Крапивный, Павелько (Кисиль 90+2), Листопад, Шестаков (Антонюк 46), Сондей, Войцеховский (Яременко84)

"Нива": Мельниченко, Гудак (Кохман 80), Яневич, Сокуренко (Я.Волошин 46), Эмерсон, Керчу (Левчик 90), Озаркив, Кухарук, Сворак (Красномовец 61), Грищенко, Донец

Предупреждения: Павелько (64), Листопад (82) – Эмерсон (36), Сворак (54)

Джерело: ФК Нива Тернопіль