Футболіст з Тернополя фестивалить у Кіровограді
![Футболіст з Тернополя фестивалить у Кіровограді](http://sports.te.ua/upload/news/a530ccc0e52b82af3e8dd386f493637f4f7c3329623c6.jpg)
Тернополянин Тарас Дурай у складі кіровоградської Зірки (Перша ліга) здобув три перемоги у весняній частині чемпіонату.
Нагадаємо, що колишній капітан тернопільської Ниви минулого року уклав контракт із кіровоградцями. У послужному списку футболіста виступи за луцьку Волинь, луганську Зорю та білоруську Бєлшину.
Наш земляк вже у першому матчі за Зірку проти ФК Львів у весняній частині відзначився забитим м’ячем, відгукнувшись на передачу з кутового. Без забитого голу Тарас Дурай не завершив і наступний матч проти Одеси, замкнувши простріл на дальній штанзі. А у останній грі проти запорізького Металурга тернополянин змусив суперника зрізати круглого у власні ворота.
sports.te.ua