ФК Тернопіль вдруге зазнає великого розгрому

категорія: Футбол | дата: 17 04 2015

Сьогодні, 17 квітня, на Тернопільському міському стадіоні відбувся матч 22-го туру Першої ліги. Кіровоградська Зірка розбила муніципальний Тернопіль 4:1.

На старті гри перевагою володіли тернополяни, які створили кілька моментів. Зокрема удар Богданова зі штрафного прийняла на себе поперечка. Гості відповіли не менш небезпечним стандартом. Після удару Бацули метрів із 20-ти м’яч просвистів повз стійку. А за кілька хвилин рахунок на табло було відкрито. Семенець заробив кутовий, а замкнув подачу з кута поля Сергій Атласюк — 1:0.

Але радість місцевих вболівальників була не тривалою. До свистка на перерву Зірка двічі засмутила Тернопіль. Протягом трьох хвилин у воротах Сергія Чернобая розписалися Григорій Баранець та Олексій Чичиков.

Не краще справи у ФК Тернопіль склалися і після перерви. Хоча більше м’ячем володіли господарі, але голи продовжували забивати гравці кіровоградської команди. На 58-ій хвилині Щедрий без проблем реалізував вихід сам-на-сам з воротарем Тернополя. Добив муніципальну команду наприкінці матчу гол Загальського, який сповна скористався помилкою захисту ФК Тернопіль.

Таким чином у другому матчі поспіль команда Василя Івегеша зазнає програшу з великим рахунком. Минулого тижня у Комсомольську тернополяни програли 4:0, а цього разу 1:4. Схоже, що у стані муніципалів настала певна ігрова криза…

Перша ліга, 22 тур

ФК Тернопіль – Зірка 1:4

Голи: Атласюк (35) — Баранець Г. (40), Чичиков (42), Щедрий (57), Загальський (88)