Нива мінімально програла лідеру Першої ліги

категорія: Футбол | дата: 15 04 2015

Вчора, 14 квітня, на тернопільському міському стадіоні відбувся матч 21-го туру Першої ліги у якому тернопільська Нива поступилася Олександрії 0:1.

Тренер Ниви Богдан Самардак не зробив жодної зміни у складі у порівнянні з попереднім успішним матчем. Проте Олександрію перемогти не так просто, як харківський Геліос. Гості, які є претендентами на вихід до Прем'єр-ліги, хоч і не мали тотальної переваги, але створили чимало моментів біля воріт Ниви.

Блискуче цю гру провів кіпер Ниви Володимир Мельниченко. Він неодноразово рятував свої ворота від вірного голу. Але на 41-ій хвилині і його майстерності забракло, коли головою забивав Василь Грицук.

Після перерви картина гри особливо не змінилася. Олександрія створювала моменти, а Нива ніяк не могла підібратися до воріт суперника. Таким чином Нива вдруге у сезоні поступається олександріяцям, не зумівши розпечатати ворота лідерів Першої ліги.