13-річні футболісти з Тернополя створили фурор на міжнародному турнірі

категорія: Футбол | дата: 30 03 2012

З 27 по 29 березня в Чернівцях відбувся п’ятий міжнародний турнір з футболу "Весняні ластівки-2012" серед юнаків 1999 р.н. Молоді тернополяни зуміли вибороти головний приз змагань.

Як повідомив Номер один інструктор методист з футболу тернопільської ДЮСШ Віктор Вересюк, в турнірі брали участь 8 команд, розділених на дві підгрупи: група "А" — ДЮСШ з футболу (м. Тернопіль), Шахтар (м. Донецьк), Олімпія (м. Бельци Молдова) та філіал Зеніту (Санкт Петербург); "Б" — Буковина (Чернівці), ДЮСШ (м. Бельци Молдова), Галичина (Львів), CSS (м. Ботосані, Румунія)

Тернопільська команда ДЮСШ з футболу обігравши в групі філіал Зеніту з рахунком (3:1), Олімпія з Бельців (2:0) та донецький Шахтар (3:2), зайняла перше місце та в фіналі зустрілась з переможцем групи "Б" — CSS (м. Ботосані, Румунія)

Результат гри — (1:0) те ж був на користь молодих тернопільських футболістів. Готували команду до змагань тренери — Сергій Шиманський та Михайло Чернятинський, а кращим воротарем турніру був визнаний Олександр Чернятинський.