ФК Тернопіль мінімально б'є Полтаву

категорія: Футбол | дата: 03 04 2015

Сьогодні, 3 квітня, на засніженому полі тернопільського міського стадіону відбувся поєдинок 20-го туру між ФК Тернопіль та ФК Полтава. Долю гри вирішив гол Семенця у середині другого тайму.

Обом командам суттєво заважала демонструвати видовищну гру якість поля. У Тернополі зранку пройшла справжня заметіль, тому поле на початку квітня виявилося мало придатним до гри. За таких умов на перший план вийшла самовіддача футболістів.

У першому таймі ФК Тернопіль створив кілька моментів. Найбільш реальну нагоду тернополяни мали після виконання штрафного, але кіпер Полтави витягнув м’яч із дев'ятки воріт. Але ближчими до взяття воріт були гості. Гравець Полтави вийшов сам-на-сам з кіпером Тернополя, але пробив невдало повз ворота.

З початком другої частини гри полтавчани пішли вперед, але жоден зі своїх моментів реалізувати не змогли. Натомість на 69-ій хвилині Богдан Семенець вдало використав нагоду, вийшовши на побачення з кіпером — 1:0. На останніх хвилинах господарі могли забити ще, але воротар Полтави більше ніж один м’яч не пропустив.