ФК Тернопіль провів коротку двосторонню гру

категорія: Футбол | дата: 28 03 2015

Вчора, 27 березня, ФК Тернопіль на футбольному полі педагогічного університету провів тренування, яке тривало майже півтора години.

Тренери запропонували своїм підопічним стрибкові вправи, жонглювання м’яча та гру в "квадрат".

А завершувало тренування коротка двосторонка (два тайми по 20 хвилин) на половину поля. Суперничали гравці лінії оборони та атаки. Атакувальні футболісти в міні-матчі святкували перемогу — 4:2.

Як розповів тренер ФК Тернопіль Анатолій Назаренко, завтра у команди відпочинок, а в неділю, 29 березня, на муніципалів очікує виїзд на Івано-Франківщину. Того дня тернополяни у товариському матчі зустрінуться з чемпіоном цієї області — командою Карпати (Брошнів-Осада).

Зазначимо, що не планується участь у цьому поєдинку Василя Чорного та Олександра Кіцака, які на разі перебувають у клубному лазареті, а також Романа Гаврилюка, який не гратиме в Брошневі за сімейними обставинами.

Джерело: ФК Тернопіль