ФК Тернопіль та Миколаїв забили на двох шість голів

категорія: Футбол | дата: 20 03 2015

20 березня у Тернополі відбувся матч 19-го туру Першої ліги у якому муніципальний ФК Тернопіль здолав ФК Миколаїв 4:2.

Тернопільські муніципали зустрічалися із суперником, якого вже у цьому році перемагали. Загалом матч пройшов під диктовку тернополян, але дещо змазаною вийшла кінцівка.

У першому таймі глядачі побачили один гол — відзначився кращий бомбардир Тернополя Богдан Семенець. Майже одразу по перерві Тернопіль забив зусиллями новачка Ігоря Кушецького, а через десять хвилин Ігор забив і вдруге для себе. За десять хвилин до кінця гри Тернопіль повів у рахунку 4:0 завдяки автоголу гравця Миколаєва.

До честі гостей варто сказати, що на останніх хвилинах вони влаштували справжній штурм воріт Сергія Русана. І хоча Миколаїв відзначився двічі, але зіпсувати настрій тернополянам ці голи не зуміли.

Перша ліга, тур 19

ФК Тернопіль – Миколаїв 4:2 (Семенець 36, Кушецький 54, Кушецький 64 - Хохлов 80 (авт.), Сторубльовцев 87, Момот 90+5)

ФК Тернопіль: Русан, Волошинович (Полянчук 70), Богданов, Семенець, Гаврилюк (Дорі 76), Кушецький (Кривий 85), Кондзьолка, Курило, Клекот, Атласюк, Дубчак (Соколовський 83)

Миколаїв: Агаларов, Білий, Берко, Кошелюк (Момот 84), Севодняєв (Носов 60), Лещенко, Сторубльовцев, Рогозинський, Мізернок, Саф'яник (Котов 57), Хохлов

Попередження: Севодняєв 58