Наші студенти стартували з перемоги

категорія: Футбол | дата: 13 08 2011

Вже у стартовому поєдинку проти команди Малайзії підопічним Володимира Лозинського довелося проявити свій характер та волю до перемоги.

Після першого тайму, що завершився нульовою нічиєю, вже на самісінькому початку другого вони пропустили різку контратаку суперника − 0:1. Відігралися синьо-жовті доволі швидко − після флангового проходу капітана команди і захисника тернопільської "Ниви" Андрія Башлая Дмитро Гунченко, півзахисник кіровоградської "Зірки", розстріляв ворота азіатів.

Надалі гра проходила в основному на половині поля малайзійців, однак володіючи помітною ініціативою, заробивши чимало стандартів, завдавши майже зо два десятки ударів по воротам, українці ніяк не могли відзначитися вдруге. Але врешті-решт свого домоглися − на 89-й хвилині багатоходову комбінацію результативно завершив нападник "Олександрії" Михайло Козак, котрий перебував на полі на той момент лише 9 хвилин.

Наступний матч українська збірна проведе у неділю, 14 серпня, проти росіян, які не приховують, що приїхали до Китаю за загальною перемогою. Наші північні сусіди, до речі, в іншому матчі групи розійшлися миром із бразильцями --1:1.

Україна (студ.) − Малайзія (студ.) − 2:1

Голи: 0:1 (46), 1:1 Гунченко (53), 2:1 Козак (89).

Україна: Кисилиця, Лазорик, Гребинський, Башлай, Крохмалюк, Проневич, Микуляк, Пердута (Блажко, 46), Гунченко, Леонов (Чорний, 70), Омельченко (Козак, 80). (Останні двоє - студенти Львівського державного університету фізичної культури).

Джерело: "Галичина спортивна"