Нива вдруге перемагає на тренувальних зборах

категорія: Футбол | дата: 06 03 2015

Сьогодні, 6 березня, у Мукачевому ФК Нива провів третю поспіль контрольну гру. Цього разу суперниками нашої команди були вихованці місцевої академії футболу, яких Нива обіграла з рахунком 2:1.

У цій грі тренер Ниви Богдан Самардак дав змогу проявити себе виключно молодим гравцям, яким протистояли фактично їхні однолітки. Досить швидко Нива пропустила через помилку оборонців. Проте перевага мукачівців у рахунку була нетривалою. Олександр Мдінарадзе у штрафному майданчику суперників поборовся до кінця і проштовхнув м’яч у сітку.

У другому таймі наші футболісти володіли цілковитою перевагою. Однак, забити ніяк не вдавалося. І лише на останній хвилині півзахисник Ниви на перегляді, перебуваючи близько до воріт, пробив воротаря опонентів ударом із розвороту.

Склад Ниви: Нагірний, Рижук, Волошин, Льодін, Мдінарадзе, Кохман, Левчик, Пліс та три гравці на перегляді (на заміну виходили 2 воротарі на перегляді)

Джерело: ФК Нива