Про нас
увійти

У Тернополі стартував міжнародний юнацький турнір з футболу

категорія: Футбол | дата: 12 08 2011
У Тернополі стартував міжнародний юнацький турнір з футболу

На період з 11 по 14 серпня до Тернополя приїхали учасники із чотирьох країн світу.

IV міжнародний дитячий турнір з футболу цього року присвячений майбутньому чемпіонату Європи з футболу, який пройде у 2012 році на території України та Польщі.

Склад учасників турніру:

ДЮСШ м. Тирасполь (Придністров'я)

ФК "Стадіон Шльонский" м . Хожув (Польща)

ФК "Карпати" (Львів)

ФК "Волинь" (Луцьк)

ФК "Севастополь"

ФК "Динамо" м. Батумі (Грузія)

ДЮСШ м. Тернопіль-1

ДЮСШ м. Тернопіль-2

Турнір буде проводитися на трьох стадіонах:

Центральний стадіон Тернополя, тренувальне поле ТДЮСШ, стадіон у с. Великі Гаї.

Урочисте відкриття турніру відбулося 11 серпня на Центральному стадіоні обласного центру. Сама церемонія дещо затрималася, адже не всі учасники вчасно встигли добратися до стадіону. На відкритті були присутні мер Тернополя – Сергій Надал, голова тернопільської федерації футболу Володимир Мариновський, Петро Гоч, Ігор Побер та ще багато інших чиновників та спортсменів. Ну і звичайно всі команди-учасниці та їхні тренери.

Міський голова Тернополя побажав всім учасникам турніру вдалої гри та перемог.

 - Сергію Віталійовичу, розкажіть коротко про регламент турніру.

 - В Тернополі в черговий раз відбувається міжнародний турнір юнаків, який присвячений "Євро-2012". Приємно, що він стає традиційним і вже четвертий рік поспіль проходить саме у Тернополі. Ми раді, що до нас приїхали учасники із різних куточків України, особливо приємно вітати наших зарубіжних гостей. Це команди з Тирасполя, нашого міста-побратима Хожува. А особливо приємно, що географія турніру розширюється. Цього року вперше будуть брати участь у турнірі юні футболісти із грузинського Батумі. Хочеться побажати всім учасникам гарної безкомпромісної гри, але попри футбол хочеться щоб всі подивилися на наше місто та у всіх залишилися гарні враження про турінр.

 - Чи заплановані для іноземних учасників екскурсії по місту?

 - Звичайно, по-перше ми повністю забезпечили наших гостей проживанням та всіма умовами. А в час, який буде вільний від гри їм буде запропоновано екскурсії по місту та інших місцях, які можуть зацікавити гостей.

 - Чи всім учасникам, яких ви запрошували вдалося приїхати на змагання?

 - Команда з польського міста Ельблонг також була запрошена. Попередньо вони обіцяли, що приїдуть, але з певних обставин не змогли взяти участь у турнірі.

Ексклюзивно для сайту sports.te.ua прокоментував участь у турнірі головний тренер батумського "Динамо" Герман Кікалішвілі:

 - Яким чином ви отримали запрошення на турнір? Чи відразу погодилися взяти участь?

 - Ми дуже раді, що нас запросили на цей турнір, але особливої можливості підготуватися у нас не було. Внутрішній чемпіонат у нас вже закінчився, хлопців ми відпустили на канікули, але довелося знову зібратися і готуватися до цього турніру.

 - Чи ставите перед командою конкретні завдання на турнір?

 - Для нас це перший міжнародний досвід. Завдання просте – грати, набиратися досвіду, а при можливості набирати очки, ну і якщо дозволять суперники, виграти.

 - З нашим містом ви встигли познайомитися?

 - Вчора ми приїхали пізно вночі, тому нагоди ознайомитися не мали. Ми бачили ваше місто лише проїздом, але нам сподобалося, те що ми бачили. Центр міста у вас гарний, старовинний.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook