Про нас
увійти

Автанділ Мдінарадзе: "Є дві структури, які хочуть фінансувати тернопільську Ниву"

категорія: Футбол | дата: 05 02 2015
Автанділ Мдінарадзе:

Тернопільська Нива досі на канікулах. Вперше у зимове міжсезоння команду на тренувальний збір планують зібрати в понеділок, 9 лютого, тим часом вирішується питання фінансування клубу, розповів нашому кореспонденту президент Ниви Автанділ Мдінарадзе. Відомо що низка гравців взимку команду залишила, втім підопічних у головного тренера Богдана Самардака для підгтовки до сезону вистачає, вважає керівництво Ниви.

— Основний костяк ми, в принципі, зберегли команди. На сьогоднішній день поки що виконуючий обов’язки далі Богдан Миколайович Самардак, він в курсі всіх цих футболістів, які пішли з команди, такшо він ніякої проблєми, трагедії з того не робить. Він давав на всіх футболістів, які виявили желання і пішли, на всіх дав згоду, і в нього уже є футболісти на приміті, так що я думаю, що кадрових проблєм не буде в команді, — говорить президент ФК Нива Тернопіль Автанділ Мдінарадзе.

Про завдання Ниви на весняну частину чемпіонату, яка поки на 13 місці у першій лізі, президент клубу ще не говорить.

— Який би розклад не був, команда буде існувати, команда буде готуватися, команда буде дальше приносити радість тернопільським вболівальникам. Питання про те, що команди там не буде, чи там у нас є якісь фінансові проблєми, сьогодні взагалі не стоїть. Просто може бути дуже добре, може бути середньо, може бути так як було.

Все залежатиме від того, яким буде бюджет Ниви, каже президент клубу. З грішми на команду уже визначаються. Генерального інвестора в Ниви поки немає, проте охочі фінасово допомагати — є.

— Ми ведем перемовини, є сьогодні дві структури бажаючі підключитися до цього процесу. Буквально за сьогодні, за завтра ми вже вирішимо, яка буде дальша судьба команди. Як завжди, я підтверджую свої слова, що якщо сьогодні прийде такий, скажемо, міцний інвестор, який захоче команду вивести на більш якийсь високий рівень, і його бажання буде повністю інвестувати команду і забрати, тоїсть я без всяких перешкод готовий команду такому інвестору віддати.

За матеріалами ТВ-4

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook